Hlavní navigace

Samsung představuje nový smartphone Galaxy J1

22. 4. 2015

Sdílet

 Autor: Samsung
Společnost Samsung uvádí na český trh nový smartphone Galaxy J1. Zaoblené měkčené hrany a jednoduché linie těla s tenkostí pouhých 8,9 mm jsou hlavními rysy stylového designu a ergonomie pro snadné uchopení, pohodlné nošení a příjemné používání.

Společnost Samsung uvádí na český trh nový smartphone Galaxy J1. Zaoblené měkčené hrany a jednoduché linie těla s tenkostí pouhých 8,9 mm jsou hlavními rysy stylového designu a ergonomie pro snadné uchopení, pohodlné nošení a příjemné používání.

Uvnitř se ukrývá dvoujádrový procesor s taktem 1,2 GHz, operační systém Android 4.4 KitKat, TFT displej má úhlopříčku 4,3 palců a nabízí rozlišení Full HD. Na přední straně se nachází fotoaparát s rozlišením 2 megapixely, zadní fotoaparát je vybaven senzorem s rozlišením 5 megapixelů.

special_kyberutoky

Uživatelé mají k dispozici paměť o velikosti 4 GB, kterou je možné rozšířit o dalších 128 GB pomocí microSD karty. Operační paměti ma telefon 512 MB. Nechybí Wi-Fi, Bluetooth 4.0 a výrobce nezapomněl ani na funkce Palm Selfie, Tap to také PIC či Ultra Power Saving Mode, který telefon přepne to úsporného režimu. Integrovaná baterie má kapacitu 1850 mAh.

Na českém trhu je dostupný model Samsung Galaxy J1 DUOS 3 499 Kč v černé a bílé barvě a model Samsung Galaxy J1 za 2 999 Kč v modré, černé a bílé barvě.