Hlavní navigace

Samsung představuje vylepšenou řadu Galaxy A

 Autor: Samsung
Samsung odhalil novou řadu Galaxy A, jejímž prvním zástupcem je nový chytrý telefon Galaxy A50, přichází s vylepšením zásadních funkcí zařízení, nabízí bezrámečkový displej, čtečku otisků prstů v displeji, delší výdrž na baterii a sazí i na fotoaparát.
-rd 25. 3. 2019

Sdílet

Model A50 má štíhlý design a hladký zakřivený tvar a je k dispozici ve třech nových charakteristických barvách: černé, bílé a modré. Galaxy A50 bude v České republice dostupný od poloviny března za doporučenou maloobchodní cenu 8 999 Kč.

Galaxy A50 má fotoaparát se třemi objektivy: ultraširokoúhlý objektiv, hlavní kamera s rozlišením 25 Mpx pořizuje živé snímky za jasného denního světla. Ve tmě pak umožňuje inovativní objektiv pořídit jasné snímky tak, že je schopen zachytit více světla a omezit šum. V kombinaci s objektivem Depth nabízí fotoaparát funkci Live Focus, která dává možnost přesně si zvolit, co chcete zdůraznit.

Fotoaparát s podporou umělé inteligence díky funkcím Scene Optimizer dokáže rozpoznat a optimalizovat 20 scén, a Flaw Detection se postará o pořízení portrétu.

Autoportrét zachycený fotoaparátem určeným k pořizování selfíček vylepší pomocí funkce Selfie Focus, která dokáže jemně rozostřit detaily pozadí.

Model A50 je vybavený čtečkou otisků prstů v displeji a poskytuje tak možnost intuitivního odemykání bez nutnosti změnit způsob držení přístroje.