Hlavní navigace

Samsung přináší na trh nové televizory včetně prohnutých UHD modelů

16. 4. 2014

Sdílet

 Autor: Samsung
Společnost Samsung oznamuje, že na český trh přichází s modelovými řadami televizí pro rok 2014. K dispozici budou například i prohnuté UHD televizory.

Vlajkovou lodí této kategorie je 65palcový model řady 8500, který je k dispozici i v menší, 55palcové variantě. Prohnuté UHD TV jsou kompatibilní s různými standardními formáty včetně HEVC, HDMI 2.0, MHL 3.0 či HDCP 2.2. Technické náležitosti televizí jsou umístěny zvlášť v tzv. One Connect Boxu, krabičce, která se dá do budoucna upgradovat a k samotné televizi je připojována jediným kabelem.

K novinkám patří i řada 7500, která nabízí televize s rozlišením UHD a plochou obrazovkou. V této řadě budou dostupné modely s úhlopříčkou displeje 48, 55, 65 a 75 palců. Dále jihokorejská společnost v ČR uvádí nové modely Full HD TV, a to jak v ploché, tak prohnuté variantě.

Od 14. dubna do 15. června pak Samsung nachystal pro své zákazníky akci, v rámci níž bude těm, kdo si zakoupí vybrané televizory z nejnovější řad, poskytnuta sleva až 5 tisíc korun na nákup vybraného příslušenství k televizím a audovizuálních zařízení.

Zdroj: TZ Samsung