Hlavní navigace

Samsung přináší nové příslušenství pro Galaxy Note 3

18. 10. 2013

Sdílet

 Autor: Samsung
Ke každému mobilnímu zařízení se na trhu dříve či později objeví originální příslušenství. Přinášíme souhrn novinek pro Samsung Galaxy Note 3.

K novinkám patří především pouzdra barevně inspirovaná podzimem. V prodeji bude například flipové pouzdro, jež bude dostupné v devíti různých (převážně podzimních) barvách. Pouzdro s funkcí Auto Wake-Up, která telefon probudí v okamžiku otevření pouzdra, a kapsou na vizitky bude k dispozici za doporučenou cenu 999,- Kč s DPH.

Celkově v sedmi barvách se bude prodávat další typ krytu – flipové pouzdro S-View. Jeho součástí je průhledné okénko, kterým lze bez odklopení pouzdra sledovat stav zařízení a třeba i aktuální čas. Při odklopení předního krytu pak opět dochází k automatickému odemknutí, při opětovném zaklapnutí pak k automatickému zamknutí přístroje. Pouzdro se bude prodávat za doporučenou cenu 1 199,- Kč včetně daně.

Samsung Galaxy Note 3

Mezi příslušenstvím pro Galaxy Note 3 se nově objevila také sada pro bezdrátové nabíjení, jejíž doporučená cena je 1 999,- Kč i s daní. Za 2 299,- pak zakoupíte originální Game Pad.

Zdroj: TZ Samsung

Byl pro vás článek přínosný?