Hlavní navigace

Samsung spustil na SMART TV on-line videopůjčovnu Topfun

23. 6. 2011

Sdílet

 Autor:
Samsung uzavřel exkluzivní spolupráci s on-line videopůjčovnou Topfun a pro své zákazníky oficiálně spustil novou službu ve svých televizorech – k mání je více než 800 filmů všech žánrů.

Samsung přichází s novou aplikací pro majitele SMART televizorů, Blu-ray přehrávačů a domácích kin Samsung. On-line videopůjčovna Topfun zahrnuje více než 800 českých i zahraničních filmů všech žánrových kategorií. Díky stisknutí jediného tlačítka na dálkovém ovladači můžete z domova vybírat film dle svého přání. Majitelé Samsung TV, Blu-ray přehrávačů a domácích kin zakoupených od 1. července 2011 získají na svůj účet zdarma 24 libovolných filmů ke stažení.

Společnost Topfun odebírá obsahy celkem od 35 poskytovatelů, mezi nimiž jsou např. studia Warner Bros a Universal Pictures. V krátké době připravuje, kromě spolupráce s dalšími studii, také nasazení obsahu několika nezávislých producentů a distributorů včetně vysílání placených kanálů.

Půjčení filmů přes aplikaci on-line videopůjčovna Topfun je zpoplatněno, přičemž cena jednoho titulu, resp. 24 hodinový přístup k němu, se pohybuje podle typu filmu od 45 nebo do 53 Kč. Platba za půjčení filmu se strhává z předem nabitého účtu uživatele.

Samsung SMART TV