Hlavní navigace

Samsung uvádí řadu smartphonů REX. Budou i v Česku

15. 2. 2013

Sdílet

 Autor: Samsung
Samsung Electronics uvádí na trh novou řadu chytrých telefonů střední kategorie nazvanou REX, která v sobě kombinuje chytré funkce smartphonu a finanční dostupnost.

Samsung Electronics uvádí na trh novou řadu chytrých telefonů střední kategorie nazvanou REX, která v sobě kombinuje chytré funkce smartphonu a finanční dostupnost.

Samsung REX 60Řada Samsung REX zahrnuje čtyři mobilní zařízení: REX 90, REX 80, REX 70 a REX 60. Každý model je uzpůsoben tak, aby uživatelům poskytoval pokročilé funkce smartphonu za velmi přijatelnou cenu. Uživatelské rozhraní s citlivým dotykovým displejem QVGA a inteligentními funkcemi je navrženo pro jednodušší, inteligentní uživatelský zážitek.

Jednoduché, uživatelsky přívětivé rozhraní Touchwiz usnadňuje ovládání mobilního telefonu. Nabídky s položkami jsou na velkém displeji pro lepší přehlednost organizovány v podobě ikon uspořádaných do mřížky 4x4. Přístup k sociálním sítím získáte jen jediným kliknutím a praktické widgety nabízejí snadný přístup k informacím o počasí a k dalším často používaným aplikacím.

Díky svým rozměrům se smartphony dobře drží a umožňují praktické ovládání jednou rukou. Organický design doplňuje kovový rámeček a propracovaný zadní kryt.

Zákazníci jistě ocení možnost použití dvou SIM karet (Dual SIM). Funkce Dual SIM Always On vám umožňuje přijímat hovory na jedné SIM kartě, i když právě používáte druhou. Řada Samsung REX umožňuje přepínat mezi až pěti SIM kartami bez restartování mobilního telefonu.

Telefony řady Samsung REX poskytují aplikační podporu prostřednictvím programu Mini Opera. Řada REX tím umožňuje bezproblémovou komunikaci prostřednictvím sociálních sítí a zasílání zpráv, včetně funkce ChatOn pro komunikaci v rámci různých platforem.

soutez_casestudy

V rámci této řady bude Samsung na český trh uvádět model REX 70 Duos. Dostupný by měl být v druhé polovině března. Cena tohoto modelu by měla být 2 399 Kč.

Další informace najdete na internetových stránkách www.samsungmobilepress.com.

Byl pro vás článek přínosný?