Hlavní navigace

Samsung začal prodávat čtyřčočkový Galaxy A9

 Autor: Samsung
Smartphone je jako první na světě vybaven čtyřmi zadními fotoaparáty. Zájemci si mohou vybrat mezi černou a speciální gradientní modrou barvou (Lemonade Blue).
-rd 27. 11. 2018

Sdílet

Čtyři fotoaparáty zaručují smartphonu široké možnosti využití. A tak tu najdete třeba dvojnásobný optický zoom, s ultraširokoúhlým objektivem se toho zase vejde na záběr velmi mnoho. Implementovaná technologie rozpoznání scény s využitím umělé inteligence dělá fotoaparát chytřejší, je schopen rozpoznat fotografovaný objekt a odpovídajícím způsobem přizpůsobit nastavení pro dosažení co nejlepšího výsledku.

K dispozici je i objektiv se selektivní hloubkou ostrosti, který dává možnost ručně nastavovat hloubku ostrosti fotografií, zaměřit se na fotografovaný objekt neno na vzdálená pozadí. Hlavní objektiv má rozlišení 24 mpx.

Baterie telefonu Galaxy A9 s kapacitou 3 800 mAh by měla podle výrobce bez problémů vydržet po celý den. Interní úložiště je 128GB a dá se rozšířit pomocí SD karty až o dalších 512 GB.

Telefon přichází ve třech barvách: černé Caviar Black, modré Lemonade Blue a růžové Bubblegum Pink (řůžová se ovšem u nás neprodává).

A to vše za necelých 15 tisíc korun.