Hlavní navigace

Samsung zahájí prodej smartphonu Galaxy S 4 již v sobotu!

 Autor: Samsung
Nedočkaví zájemci o nový smartphone Samsung GALAXY S4 budou mít možnost splnit si své přání ve stejný den na celém světě, a to 27. dubna 2013.
Adam Kencki 23. 4. 2013

Sdílet

Nedočkaví zájemci o nový smartphone Samsung GALAXY S4 budou mít možnost splnit si své přání ve stejný den na celém světě, a to 27. dubna 2013.

Samsung u příležitosti příchodu nové vlajkové lodi přichystal speciální nabídku – ve dvou českých a dvou slovenských značkových prodejnách Samsung bude pro 50 prvních majitelů GALAXY S4 přichystán dárek v podobě krytu S view cover a multimediální dokovací stanice zdarma.

Pokud se zákazníci rozhodnou vypravit o víkendu ke svému oblíbenému prodejci mobilních telefonů či elektroniky pro Samsung GALAXY S4, doporučujeme ověřit si předem dostupnost. V následujících dnech by se měl postupně objevit v celé distribuční síti.

Kdo se bude chtít stát jedním z prvních majitelů GALAXY S4 a vypraví se pro něj hned v sobotu, měl by zvážit návštěvu dvou vybraných českých a dvou slovenských značkových prodejen Samsung: v Praze v OC Chodov, v Brně v OC Olympia, v Bratislavě v nákupním centru CENTRAL či v Košicích v nákupním centru Aupark.

Pro 50 nejrychlejších zákazníků v každé ze čtyř prodejen je připraven exkluzivní balíček (vždy jeden kus na osobu) obsahující Samsung GALAXY S4 v černé nebo bílé barvě, S view cover a multimediální dokovací stanici za cenu 16 999 Kč vč. DPH. Prodej bude zahájen v 10 hodin dopoledne a zájemci by neměli váhat, protože při zahájení prodeje bude dostupné jen limitované množství kusů.