Hlavní navigace

Sedmnáctipalcový notebook 2v1: Dell Inspiron 7000

 Autor: Dell
Dell má nové zařízení 2v1. Jedná se o velký notebook s úhlopříčkou 17 palců. Vzhledem ke svým rozměrům a váze se nejedná o klasické hybridní zařízení, v jedné ruce se držet nedá, ale na druhou stranu, proč ne.
Adam Kencki 6. 6. 2016

Sdílet

Dell má nové zařízení 2v1. Jedná se o velký notebook s úhlopříčkou 17 palců. Vzhledem ke svým rozměrům a váze se nejedná o klasické hybridní zařízení, v jedné ruce se držet nedá, ale na druhou stranu, proč ne.

Společnost Dell nespecifikovala váhu a rozměry u svého nového notebooku, ale vzhledem k velikosti displeje se dá předpokládat, že bude mít minimálně dva kilogramy. Držet takového macka na rukou nebo mít ho několik hodin na kolenou, asi nebude dlouhodobě příjemné.

Displej s Full HD rozlišením je možné klasicky otočit o 360 stupňů, což asi znáte z ultrabooků Yoga od Lenova. Uvnitř se nachází procesor Intel Core Skylake, 16 GB operační paměti RAM a na výběr je SSD nebo HDD disk. Dell Inspiron 7000 je vybaven infračervenou kamerou, která je kompatibilní s funkcí Windows Hello pro přihlašování. Takže je to vlastně taková přenosná pracovní stanice.