Hlavní navigace

Seminář: Embarcadero představí nové RAD Studio 10.2 v Bratislavě

22. 5. 2017

Sdílet

 Autor: Fotolia
Živá prezentace seznámí návštěvníky s novinkami vývoje pro Windows 10 a Linux.

Společnost Embt.biz, zastoupení společnosti Embarcadero pro ČR a SR, představí dne 13.6.2017 v Bratislavě novou verzi sady vývojářských nástrojů RAD Studio 10.2 Tokyo.

Během živé technické prezentace se návštěvníci dozví o nových komponentách i úpravách prostředí, které zjednodušují a urychlují práci programátorů. Seznámí se s postupy, jak maximálně využít potenciálu Windows 10 a aplikačního obchodu společnosti Microsoft. Pozornost bude věnována podpoře vícevrstvých aplikací, aplikačnímu serveru "RAD Server" a operačnímu systému Linux, jako perspektivní platformě pro zázemí podnikových aplikací, mobilních klientských aplikací a řešení IoT. Na semináři vystoupí jako host vývojář mobilních klientských řešení ze společnosti Asseco Solutions se svými praktickými zkušenostmi.

Kapacita sálu je kolem 100 osob. Přednáška začne v 9:00 hodin, registrace účastníků začne v 8:00 hodin. Řečníkem bude pan Paweł Głowacki z evropského zastoupení společnosti Embarcadero. Bude přednášet v angličtině, přednáška však bude zájemcům simultánně tlumočena do slovenštiny. Vstup na seminář je zdarma, podmínkou je však předchozí registrace na webu společnosti Embt.biz.

Nový kompilátor Delphi Linux umožní uživatelům vytvořit nové, nebo použít stávající aplikace pro Windows server a přenést je pod finančně dostupnější server s Linuxem; tím mohou značně snížit náklady na provoz vícevrstvých aplikací. Přidání podpory operačního systému Linux dovolí vývojářům, kteří používají RAD Studio, křížově kompilovat pro všechny hlavní platformy — Windows, Linux, macOS, iOS a Android — a dosáhnout provozní rychlosti a úrovně zabezpečení typické pro nativní kompilované aplikace. Kompilátor pro Linux též využívá možností produktu RAD Server; jde o podnikovou aplikační platformu ve střední vrstvě, podporující i mobilní koncová zařízení, založenou na normě REST (MEAP). RAD Server je ideální volbou pro řízení a správu rychlého šíření podnikových dat na řadu koncových zařízení, stolních či mobilních.

CS24

Další podrobnosti o semináři věnovaném sadě nástrojů RAD Studio 10.2 najdete na stránce:

http://www.embt.cz/cs/stranky/102-RAD-Studio-10.2-Tokyo-Bratislava

 

Byl pro vás článek přínosný?