Hlavní navigace

Service Pack 2 beta pro Windows Vista uvolněn

4. 12. 2008

Sdílet

Společnost Microsoft se dnes rozhodla uvolnit první veřejnou betaverzi nového Service Packu 2 pro Windows Vista, který by měl oficiálně vyjít příští rok.

soutez_casestudy

První veřejná beta Service Packu 2 pro Vistu

Betaverze chystaného Service Packu 2 pro Windows Vista je tak nyní dostupná každému, kdo má zájem si trochu zaexperimentovat. Jak už název napovídá, jedná se však opravdu o betaverzi, která je určena hlavně pro nadšence a novináře, aby mohli vyzkoušet některé úpravy, které vylepšený systém nabídne. V žádném případě se nejedná o ideální volbu do domácností, protože systém bude zřejmě nestabilní.

Blíží se i beta Windows 7

Při příležitosti vydání veřejné betaverze SP2 pro Windows Vista zmínil Microsoft i první betaverzi svých Windows Se7en, které se na trhu objeví nejspíš až v roce 2010. Betaverze je však prý až nečekaně blízko, první chce Microsoft představit 13. ledna na konferenci MSDN v Chicagu a Minneapolis. Naposled přitom Microsoft předváděl své nejnovější Windows v říjnu, a tak jsou všichni zvědavi na novinky, které přinese. Bude to také první možnost si nový systém vyzkoušet. Alespoň tedy pro profesionály, protože betaverze Windows Se7ven bude prozatím neveřejná.

- - Tomáš Šulc

Byl pro vás článek přínosný?