Hlavní navigace

Servis přebírá záruky na iPhony

23. 4. 2018

Sdílet

 Autor: Lenovo
Největší poskytovatel servisních služeb pro mobilní telefony v České republice iLove Servis nabízí novou službu převzetí záruky na telefony značky Apple. Za jednorázový poplatek startující na částce 290 korun převezme iLove Servis místo původního prodejce veškerou zodpovědnost za záruční opravy. Klienti tak nepřijdou o záruku na svůj mobilní telefon ani v případě mechanického poškození.

Hlavní výhodou této nové služby má být garance záruky na mobilní telefon i v případě nutnosti opravy mechanického poškození, které dříve znamenalo automatický konec záručního servisu. iLove Servis za jednorázový poplatek převezme záruku za přístroj a zároveň provede nutnou opravu.

Ceny oprav mají být nižší, než v autorizovaných servisech. Například výměna prasklého skla na iPhonu 7 vyjde na 3200 korun.

Garanci záručních oprav přebírá iLove Servis na základě doložení faktury od jakéhokoli prodejce v ČR ze které lze rozlišit, zdali byl telefon zakoupen pro fyzickou, nebo právnickou osobu. Na faktuře se musí nacházet i unikátní identifikační číslo telefonu (IMEI).

Výše jednorázového poplatku se pohybuje mezi 290 a 490 korunami a závisí na konkrétním modelu telefonu a jeho stáří.