Hlavní navigace

SGI přináší nové řešení pro hladkou migraci dat

21. 2. 2008

Sdílet

Společnost SGI představila řešení Virtualized Storage Migration (virtualizovaná migrace storage), které dává podnikům možnost migrovat data do jakéhokoli standardního storage prostředí

Společnost SGI představila řešení Virtualized Storage Migration (virtualizovaná migrace storage), které dává podnikům možnost migrovat data do jakéhokoli standardního storage prostředí.

Na rozdíl od tradičních řešení migrace dat, která jsou nastavena tak, aby držela zákazníka na určité platformě daného výrobce, řešení Virtualized Storage Migration dává podnikům flexibilitu výběru storage zařízení, které nejlépe vyhovuje jejich potřebám; tato výhoda vede k lepšímu datovému využití a výrazně nižším nákladům. Nové řešení od SGI zároveň umožňuje společnostem migraci dat bez přerušení podnikových aplikací či operací.

Nové řešení SGI Virtualized Storage Migration zlepšuje způsob jakým je virtualizace prováděna prostřednictvím přesunu obsahu migrace, pokrokových datových služeb a správy storage na úrovni SAN (storage area network). Řešení od SGI využívá virtualizační technologii StoreAge od LSI.

Software pro správu StoreAge centralizuje v organizaci správu SAN a toto řešení umožňuje uživatelům snadnou migraci dat určením zdrojového souboru dat a volného cílového prostoru pro tyto data. Transakční schopnosti umožní IT administrátorům obnovu dat z jakéhokoliv přesunu dokud nebudou ujištěni o úspěšném přesunu dat.

SGI řešení Virtualized Storage Migration dále poskytuje jednotný společný soubor nástrojů napříč několika SAN a dalších storage platforem, umožňuje podnikům toto řešení migraci dat z jakéhokoli storage zařízení na kterékoliv jiné. Zároveň si mohou IT administrátoři vybrat kolik z jejich současného prostředí si přejí převést a rozmístit příslušné množství nových storage zařízení dle potřeby.

To může podnikům významně snížit přímé náklady, protože nebudou muset rozsáhle investovat do primárního storage zařízení. Dojde také k odstranění nutnosti integrovat všechna zařízení najednou do prostředí Virtualized Storage Migration.