Hlavní navigace

Sharp demonstroval Windows Collaboration Display

 Autor: SHARP
Tato další generace 4K Ultra HD interaktivních displejů je navržena pro podporu a zlepšení týmové práce
Radek Kubeš 17. 10. 2019

Sdílet

Windows Collaboration Display v sobě spojuje dotykovou technologii Sharp a senzory, jež umožňují práci s platformou Microsoft Azure Digital Twins pro monitoring prostor určených ke spolupráci. 

SHARP

V rámci každodenní spolupráce byl Windows Collaboration Display navržen pro práci se známými nástroji pro produktivitu od Microsoftu, jež jsou mezi pracovníky společností již běžně rozšířeny, kupříkladu Office 365. Podnikům toto řešení zajišťuje digitální základnu pro spolupráci skrze Microsoft Teams, platformu, jež na jednom místě shromažďuje konverzace, obsah i příslušné nástroje.

70” Windows Collaboration Display od Sharpu je vybaven senzorem pro zařízení IoT (Internet věcí), jenž napomáhá monitorovat prostředí schůzek. Senzory jsou schopny vracet data zpět na platformu Azure Digital Twins, kde pomáhají facility manažerům monitorovat obsazenost jednání, kvalitu vzduchu, úroveň osvětlení, teplotu a vlhkost.

Tyto vyspělé funkce jsou součástí vize společnosti Microsoft přinést na pracoviště výkon inteligentního cloudu za využití AI a IoT a nástrojů pro produktivitu s cílem vytvořit produktivnější prostředí s vyšší mírou možnosti spolupráce. Podniky budou schopny využívat tyto informace pro zlepšené řízení systémů vytápění, klimatizace a rezervace místností na základě skutečně využitého prostoru.