Hlavní navigace

Skrytá kamera v knoflíku? Nejen pro Bonda!

10. 7. 2017

Sdílet

 Autor: SpyShop24.cz
Skrytá kamera v knoflíku je užitečná k řešení dvojznačné situace nebo problémů, kde může videozáznam být nejlepším důkazem. Využívají ji například novináři, kteří chtějí získat jedinečný materiál nebo představitelé profesí, kde je třeba dbát o ochranu dobrého jména. Taková kamera je především vhodná pro diskrétní nahrávání schůzek. Dnes už nejenom Bond využívá špionážní techniku, v podstatě je dostupná pro každého díky obchodům jako SpyShop24.cz.

Kamera ve flešce, hodinkách, zapalovači nebo dokonce v klíčence? Minikamery skryté v předmětech se staly známkou našich časů. Možnosti pozorování a nahrávání videa už dalece překračují montáž obrovských, pozornost přitahujících kamer. Od teď je anonymní zachycení obrazu skutečně snadné! 

Získat důkaz trestné činnosti není problém. Nahrávky z vlastní perspektivy jsou akceptovány soudy, jen musí mít dobrou kvalitu. Špionážní souprava PVU-18 se skrytou kamerou v knoflíku a DVR rekordérem je skvělé řešení. Obsahuje zapisovač PV-50U, který patří k nejmenším na trhu dostupných A/V zapisovačů, zatímco BU18 je nejoblíbenějším modelem analogové minikamery, která je skrytá v knoflíku. 

Zapisovač PV-50U zaznamenává obraz v rozlišení 720x576 s rychlostí 25 snímků za sekundu. Extrémně jednoduchý k obsluze, ovládání pomocí tlačítek ON/OFF a REC. Za úvahu stojí vibrační alarm, který diskrétním způsobem potvrdí započetí nahrávání. Zapisovač využívá kodek H.264, který generuje nahrávky ve formátu MOV. Napájení zajišťuje Li-Ion baterie (3.7V/800mA), která umožňuje až 1,5 hodiny nepřetržitého nahrávání. 

Cloud22

Skrytá kamera v knoflíku je opatřena CMOS 1/4", který umožňuje zaznamenávání obrazu v rozlišení 480 řádku TV. Nechybí vnější mikrofon, který zaznamenává výrazný zvuk do vzdálenosti až 7 metrů. Miniaturní objektiv 4,3mm o úhlu záběru 41° s citlivostí 0,3 Luxu generuje ostrý obraz okolí, postavy i rysů tváře. Lze ho zamaskovat jako knoflík nebo šroubek – příslušné maskovací pomůcky jsou součastí balení. 

Výrobcem skryté kamery v knoflíku a zapisovače je známá britská firma LawMate. Založená v devadesátých letech, na trh uvádí moderní řešení, která využívá armáda, uniformované složky a amatérští uživatelé. Inovativnost produktů a jejich funkčnost jsou dvě vlastnosti, díky kterým se výrobky firmy LawMate těší stále větší popularitě na celém světě.