Hlavní navigace

Skupina MIG 21 hrála pro IT profesionály

Společnost Deckard & Penfield uspořádala pro všechny ICT odborníky koncert kapely MIG 21. Tato událost se konala v sobotu 13.10.2007 v prostorách budovy Danube House a vstup pro ICT profesionály byl zcela zdarma
Patrik Khudhur 18. 10. 2007

Sdílet


Společnost Deckard & Penfield uspořádala pro všechny ICT odborníky koncert kapely MIG 21. Tato událost se konala v sobotu 13.10.2007 v prostorách budovy Danube House a vstup pro ICT profesionály byl zcela zdarma.

Personální agentura Deckard & Penfield, která se zaměřuje na oblast ICT a na trhu působí od roku 2001, má snahu vybudovat z doposud roztříštěné skupiny IT profesionálů profesní komunitu. Proto již druhým rokem pořádá pro IT profesionály koncert, kterým se snaží o stmelení této specifické skupiny lidí.

„Po velmi úspěšném koncertu pro ICT profesionály v loňském roce, kde vystupovala skupina Sto zvířat, jsme se rozhodli organizovat obdobnou akci každoročně“, řekl Michal Šejnoha, ředitel společnosti Deckard & Penfield, „Letos byla oslovena kapela MIG 21 a o úspěchu akce můžeme hovořit už jen na základě počtu účastníků. Koncertu se letos zúčastnilo 1600 návštěvníků.
Budeme se těšit na setkání při třetím ročníku.“

Reportáž z koncertu je možné si přečíst ZDE.