Hlavní navigace

Sluchátka Panasonic s potlačením okolního hluku

 Autor: Panasonic
Nová sluchátka Panasonic HD605N mají tři režimy potlačení okolního hluku pro čistý zvuk
Radek Kubeš 24. 8. 2018

Sdílet

Sluchátka jsou k dispozici v černé a hnědé verzi v šikovném ergonomickém provedení s 3D kloubem a náušníky s paměťovou pěnou.

Panasonic

Mikrofon na vnější straně náušníků snímá zvuky okolí a elektronika se stará o jejich eliminaci při reprodukci uvnitř sluchátek. Díky tomu je tlumení maximálně efektivní a pokrývá celý slyšitelný frekvenční rozsah.

Součástí funkční výbavy je rovněž systém Ambient Sound Enhancer, díky němuž naopak uživatel v případě potřeby slyší okolí. To se hodí v případě, kdy při poslechu hudby chcete konverzovat nebo například čekáte na hlášení na letišti.

Další výhodou je výkonná baterie. Se zapnutým systémem potlačení okolního hluku vydrží přibližně 20 hodin čistého času přehrávání. Díky rychlonabíjení lze ale už po pouhých 15 minutách v dobíječce sluchátka používat další 2 hodiny čistého času.

Sluchátka Panasonic HD605N reprodukují i při bezdrátovém připojení přes Bluetooth kvalitní širokofrekvenční zvuk ve vysokém rozlišení, plný jemných nuancí a detailů, na jaké jsou zvyklí nároční posluchači.

Sluchátka obsahují vysoce kvalitní komponenty, např. HD membránu 40 mm s technologií MLF (Multi-Layer Film) či antivibrační rám, díky němuž zaslouží pochvalu především kvalitní podání basů.

Další výhodou je velmi příjemné ergonomické provedení. Díky speciální konstrukci s kloubovou technologií 3D Ball Joint Structure lze sluchátka přizpůsobit jakémukoli tvaru hlavy a uší. O uživatelské pohodlí se starají náušníky s paměťovou pěnou, díky nimž sluchátka výtečně padnou na uši a tlumení hluku je tak opravdu účinné při zachování dlouhodobého komfortu.