Hlavní navigace

Sluchátka Sennheiser HD 660 S dorazila na český trh

18. 12. 2017

Sdílet

 Autor: Sennheiser
Nejnovější audiofilská sluchátka vycházející z modelu HD 600 a překvapí sníženou náročností na přehrávač i přirozeným přednesem

Sennheiser zahájil prodej nových sluchátek Sennheiser HD 660 S v České republice. Ta navazují na oblíbená sluchátka Sennheiser HD 600 a Sennheiser HD 650. Nejnovější přírůstek řady audiofilských sluchátek se může pyšnit nejen zdokonaleným zvukem, ale také impedancí sníženou na 150 ohmů. Díky tomu postačí jako zdroj i smartphone vyšší třídy nebo kvalitní přenosný přehrávač. Nechybí ale ani možnost připojit sluchátka ke zdroji se symetrickými XLR výstupy a využít tak jejich potenciál na maximum. Dále nechybí ani certifikace Hi-Res Audio. 

Sennheiser

Sennheiser HD 660 snoubí ověřené technologie sluchátek HD 600 s nejaktuálnějšími poznatky o konstrukci reproduktorů, díky čemuž posouvají kvalitu výsledného zvuku ještě dál. Kmitání membrány má na svědomí lehoučká aluminiová cívka, která reaguje na změny v signálu s neskutečnou rychlostí a má mizivou setrvačnost, díky čemuž vynikne každý detail hudby. Přepracován byl i design a konstrukce mušlí, ve kterých se reproduktor ukrývá. Díky tomu se mohou posluchači těšit na transparentní reprodukci bez zbytečného, rušivého zabarvení. Reproduktory jsou párovány tak aby si byly co nejpodobnější. Navíc nesmí překročit odchylku od ideálního průběhu frekvenční charakteristiky o více než 1 dB a tak sluchátka Sennheiser HD 660 S potěší i ty nejnáročnější posluchače.

Cena a dostupnost

Sluchátka Sennheiser HD 660 S jsou dostupná za 12 900 Kč.