Hlavní navigace

Sluchátka Ultrasone Edition 5

16. 7. 2014

Sdílet

 Autor: IDG
Získal ocenění HD World Excellent 2014 za kvalitně zpracovaná, luxusní sluchátka s perfektním zvukem.

Nejsou zrovna nejlevnější sluchátka na trhu, ale zase zaručují, že za své peníze dostanete maximum. Ultrasone Edition 5 jsou velmi přepychově zpracovaná sluchátka, která snesou označení luxusní. Jako základní materiál slouží hliník pro všechny kovové části a ručně vybírané dubové dřevo pro tělo sluchátek, kožené náušníky jsou zase z kůže etiopských dlouhosrstých ovcí.

Uvnitř sluchátek se ukrývá nová technologie S-Logic EX prostorového šíření zvuku, která směřuje hudbu kolem hlavy, přičemž o samotný zvuk se starají decentralizovaně umístěné, titanem potažené měniče. S-Logic navíc redukuje akustický tlak na ušní bubínek až o 40 procent, a značně tak snižuje riziko poškození sluchu a zajišťuje dlouhý nevyčerpávající poslech.

 Sluchátka Ultrasone Edition 5

Firma Ultrasone těmito sluchátky v limitované sérii 555 kusů slaví desetileté výročí řady sluchátek Edition. Každá sluchátka mají vyražené výrobní číslo a v prodejním balení naleznete dva kabely a exkluzivní úložný box se stylovým nerezovým stojánkem a ochranným vakem proti prachu.

special_kyberutoky

Cena od 99 000 korun

www.musicdata.cz