Hlavní navigace

Smartphone Nokia Lumia 800 je telefonem roku

19. 11. 2011

Sdílet

 Autor:
I když je smartphone Nokia Lumia 800 na evropském trhu jen několik dnů, v anketě o Mobilní telefon roku britského magazínu What Mobile se umístil na prvním místě.

Čtenáři britského magazínu hlasovali v anketě během měsíce října, tedy ještě před tím, než si vůbec mohli na telefon Nokia Lumia 800 sáhnout. "Není žádným tajemstvím, že Nokia vyrábí skvělé telefony, ale s novým operačním systémem Windows Phone Mango, skvělým designem a slušnou cenou je Lumia 800 opravdovou inovací pro svět smartphonů," řekl k vyhlášení výsledků Richard Melville, šéfredaktor What Mobile.

Kompletní pořadí telefonů v anketě o Mobilní telefon roku bude zveřejněno v novém čísle magazínu, který se na stánky ve Velké Británii dostane 24. listopadu. Nezbývá než podotknout, že vítězství telefonu, který ještě nikdo neměl v ruce, v anketě o Mobil roku je minimálně zvláštní a pochybnosti lze mít o "opravdové inovaci", kterou Nokia Lumia 800 údajně měla na trh chytrých mobilních telefonů přinést. Co si o novém smartphonu od Nokie myslíte vy? Také byste pro něj v obdobné ankěte hlasovali?