Hlavní navigace

Smartphone pro selfíčka: Lenovo Vibe S1 Lite

7. 8. 2016

Sdílet

 Autor: Lenovo
Lenovo rozšiřuje portfolio stylových smartphonů o model Vibe S1 Lite, který je vybaven zdokonaleným předním 8Mpx fotoaparátem s vestavěným bleskem.

Lenovo rozšiřuje portfolio stylových smartphonů o model Vibe S1 Lite, který je vybaven zdokonaleným předním 8Mpx fotoaparátem s vestavěným bleskem.

Telefon má ergonomicky tvarovaný zadní kryt a podporuje dvě SIM karty. Procesorem je 64bitový osmijádrový Mediatek MT6753 se 2 GB operační paměti RAM a 16 GB místa pro ukládání dat. Operačním systémem je Android 5.1 Lollipop. Integrovaná baterie má kapacitu 2700 mAh, takže by jeden den aktivnějšího používání měla vydržet. Telefon podporuje také microSD karty s maximální kapacitou 32 GB.

Zadní 13Mpx fotoaparát je vybaven BSI senzorem, rychle ostřící PDAF technologií a dvoubarevným bleskem, který optimalizuje barevné tóny podle okolního osvětlení. Nechybí ani několik režimů snímání.

Cloud22

Uživatelé mohou snímky dále upravovat nebo si je jen prohlížet na 5palcovém Full HD IPS displeji. Zároveň je mohou okamžitě sdílet díky podpoře vysokorychlostního připojení LTE (4G) a přeinstalovaným aplikacím pro přístup na Facebook, Twitter či Skype. Veškerý obsah je možné sdílet s jinými zařízeními prostřednictvím aplikace Lenovo SHAREit bez nutnosti využití datového nebo WiFi připojení.

Smartphone Lenovo Vibe S1 Lite je dostupný za cenu od 5 999 Kč.