Hlavní navigace

Smartphone pro selfíčka: Lenovo Vibe S1 Lite

7. 8. 2016

Sdílet

 Autor: Lenovo
Lenovo rozšiřuje portfolio stylových smartphonů o model Vibe S1 Lite, který je vybaven zdokonaleným předním 8Mpx fotoaparátem s vestavěným bleskem.

Lenovo rozšiřuje portfolio stylových smartphonů o model Vibe S1 Lite, který je vybaven zdokonaleným předním 8Mpx fotoaparátem s vestavěným bleskem.

Telefon má ergonomicky tvarovaný zadní kryt a podporuje dvě SIM karty. Procesorem je 64bitový osmijádrový Mediatek MT6753 se 2 GB operační paměti RAM a 16 GB místa pro ukládání dat. Operačním systémem je Android 5.1 Lollipop. Integrovaná baterie má kapacitu 2700 mAh, takže by jeden den aktivnějšího používání měla vydržet. Telefon podporuje také microSD karty s maximální kapacitou 32 GB.

Zadní 13Mpx fotoaparát je vybaven BSI senzorem, rychle ostřící PDAF technologií a dvoubarevným bleskem, který optimalizuje barevné tóny podle okolního osvětlení. Nechybí ani několik režimů snímání.

special_kyberutoky

Uživatelé mohou snímky dále upravovat nebo si je jen prohlížet na 5palcovém Full HD IPS displeji. Zároveň je mohou okamžitě sdílet díky podpoře vysokorychlostního připojení LTE (4G) a přeinstalovaným aplikacím pro přístup na Facebook, Twitter či Skype. Veškerý obsah je možné sdílet s jinými zařízeními prostřednictvím aplikace Lenovo SHAREit bez nutnosti využití datového nebo WiFi připojení.

Smartphone Lenovo Vibe S1 Lite je dostupný za cenu od 5 999 Kč.