Hlavní navigace

Smartphony Lenovo s Androidem: budete chtít do Ruska

8. 1. 2013

Sdílet

 Autor: Lenovo
Lenovo ukázalo na akci předcházející veletrh CES v Las Vegas nové telefony s operačním systémem Android.

Jak je ale patrné z nadpisu článku, našinec si na novinky (alespoň prozatím) může nechat zajít chuť. Smartphony od Lenova totiž budou dostupné jen na formujících se trzích jako je Rusko, Indonésie a Indie.

I přesto ale neškodí podívat se na to, co čínská společnost vlastně představila. Jedná se celkově o tři telefony řady IdeaPhone s operačním systémem Android. Dva z modelů (IdeaPhone P770 a IdeaPhone S890) běží na Androidu 4.1 Jelly Bean, nejobyčenější typ IdeaPhone S720 potom disponuje systémem Android 4.0 Ice Cream Sandwich.

Lenovo IdeaPhone P770

IdeaPhone P770 není zas tak tenký, jak bychom od nového telefonu očekávali, na druhou stranu se chlubí baterií s kapacitou 3 500 mAh, což je opravdu výjimečné číslo. Výrobce udává také 4,5palcový qHD IPS displej, jiné podrobnosti o tomto modelu známy nejsou.

Lenovo IdeaPhone S890

Druhý ze zmiňovaných telefonů, model IdeaPhone S890, obsahuje ostrý 5palcový IPS displej, 1,2GHz dvoujádrový procesor a 8megapixelový fotoaparát.

soutez_casestudy

Poslední model, IdeaPhone S720, má stejný displej jako P770, a dále dvoujádrový procesor běžící na frekvenci 1,2 GHz a 8megapixelový fotoaparát. Součástí „balení“ je i vylepšená technologie zvuku od Dolby.

Zdroj: IDG News Service

Byl pro vás článek přínosný?