Hlavní navigace

Snadné nahrávaní telefonních hovorů

5. 7. 2018

Sdílet

 Autor: Esonic
Diktafon jihokorejské značky Esonic je vybaven Bluetooth modulem, který umožňuje bezdrátovou komunikaci se spárovaným telefonem

Díky tomu snadno nahrává probíhající telefonní hovor a to zcela diskrétně a nepozorovaně.  Bluetooth diktafon Esonic BR20 začne nahrávat telefonní hovor ze spárovaného mobilního telefonu do dvou vteřin pouhým stisknutím jediného tlačítka. 

Esonic

Diktafon Esonic BR20 se vyznačuje vysokou kvalitou pořízeného zvukového záznamu, kapacita paměti je 4 GB, což je dostatečný prostor pro 140 hodin zvukového záznamu. Diktafon má spolu s pokročilými funkcemi nahrávání moderní atraktivní design doplněný o kovové prvky z kartáčovaného hliníku a vysokou kvalitu použitých materiálů.

Esonic BR20 vedle nahrávání telefonického hovoru nabízí samozřejmě i běžné funkce diktafonu. Snadno se ovládá, práci se zařízením usnadňují LED diody, diktafon má i vestavěný reproduktor a díky zabudovanému akumulátoru dokáže nepřetržitě nahrávat zvuk po dobu až dvanácti hodin. V případě bezdrátového připojení Bluetooth je doba nahrávání pět hodin. Dosah diktafonu od připojeného chytrého telefonu je až deset metrů.

Cloud22

Cena a dostupnost

Diktafon Bluetooth Esonic BR20 je dodáván na český trh prostřednictvím internetového obchodu Spyshop24.cz za 2 990 Kč včetně DPH.