Hlavní navigace

Solární klávesnice Logitech pro váš iPad

3. 5. 2012

Sdílet

 Autor: Logitech
Společnost Logitech dnes oznámila další rozšíření řady příslušenství k iPadu a zároveň další produkt se solárním napájením: obal se solární klávesnicí Logitech Solar Keyboard Folio.

Společnost Logitech dnes oznámila další rozšíření řady příslušenství k iPadu a zároveň další produkt se solárním napájením: obal se solární klávesnicí Logitech Solar Keyboard Folio.

Ultratenké pouzdro s klávesnicí, které vypadá jako knížka nebo diář, bylo navrženo pro nový iPad třetí generace nebo pro iPad 2 a nabízí stylový vzhled, ochranu pro iPad a vestavěnou klávesnici napájenou světlem. Logitech Solar Keyboard Folio má, podobně jako předchozí solární klávesnice Logitech pro počítače Mac a PC, solární články, které napájejí vestavěnou Bluetooth klávesnici při jakýchkoli světelných podmínkách, ať už venku nebo uvnitř.Když je baterie plně nabitá, vydrží pracovat až dva roky i v naprosté tmě (při průměrném používání dvě hodiny denně).

logitech solar„Lidé se dnes od svých tabletů nedokážou odtrhnout a používají je na vše, od posílání emailů až po promítání videí, a tak chtějí příslušenství, které dokáže splnit jejich nároky,” řekl Alexis Richard, ředitel marketingu produktů společnosti Logitech. „Logitech Solar Keyboard Folio bude pro váš iPad chytrým partnerem. Štíhlá vestavěná klávesnice se dobíjí světlem a bez problémů ochrání iPad z přední i zadní strany. Je to ideální způsob, jak používat i chránit svůj tablet a nezvětšovat přitom zásadně jeho objem.”

Logitech Solar Keyboard Folio nabízí dvě opěrné polohy, takže když chcete používat iPad, můžete si vybrat úhel, který vám nejlépe vyhovuje. Otevřete obal, upevníte iPad v první pozici a můžete využít celou klávesnici na psaní. Ve druhé pozici vám posouží přední řada kláves jako jednoduchý ovladač přehrávání a hlasitosti, takže můžete rychleji spustit video, pozastavit přehrávání nebo regulovat hlasitost. Solar Keyboard Folio má také funkci okamžitého vypínání a zapínání, takže se váš iPad automaticky probudí, když obal otevřete, a po jeho zavření se zase vrátí do režimu standby.

Cena a dostupnostOčekává se, že Logitech Solar Keyboard Folio bude v Evropě dostupný začátkem května 2012 za doporučenou maloobchodní cenu 3199 Kč. Více informací najdete na stránkách www.logitech.com