Hlavní navigace

Sony Ericsson PlayStation pro hráče

27. 10. 2010

Sdílet

Na webu se objevily první neoficiální fotografie herního mobilu Sony Ericsson s operačním systémem Android Gingerbread.

Dnešní smartphony nabízejí výkon i rozměry displejů vhodné i pro hraní spousty her, bylo tedy jen v zásadě otázkou času, kdy se některý výrobce chopí možnosti zkombinovat přenosnou herní konzoli a mobilní telefon, respektive vybavit smartphone vhodným ovládáním i pro hraní moderních her.

Tou společností by měla být Sony Ericsson, přičemž zvěsti o hybridním herním telefonu této značku se objevují již několik let a společnost zatím v tomto směru nevydala oficiální prohlášení. Na internetu se však již objevily první fotografie chystaného telefonu, přinesl je server engadget.

Z nich je patrné, že novinka by měla mít velký displej, témě jistě dotykový, velikost 3,7“ až 4,1“, ovládání podobné jako je na PlayStation Portable (PSP) včetně multi-touch padu. Operační systém zřejmě teprve chystaný Android 3.0 Gingerbread, procesor 1GHz Qualcomm Snapdragon, 1GB ROM a operační paměť 512 MB RAM, slot na microSD karty.

Cena ani dostupnost zatím nejsou známy, na tyto Vánoce to však zcela jistě nebude, spíše na ty příští. Jen doufejme, že konečná verze nebude mít ten lesklý plastový zadní kryt jako na fotkách.

Sony Ericsson PlayStation

Sony Ericsson PlayStation

Sony Ericsson PlayStation

Sony Ericsson PlayStation

top100

Sony Ericsson PlayStation

Sony Ericsson PlayStation