Hlavní navigace

Sony Ericsson Xperia mini2 v bílé

15. 3. 2011

Sdílet

 Autor:
Sony Ericsson chystá vylepšenou verzi svého oblíbeného modelu Xperia mini. Nabídne pravděpodobně větší 3“ displej a rychlý procesor.

Společnosti Sony Ericsson se v poslední době daří, její designově vydařené telefony sbírají ocenění odborníků i zákazníků. Za úspěchem stojí i to, že výrobce se oprostil od experimentů s jinými operačními systémy a plně se soustředí na Android.

Nedávno se objevily neoficiální informace o chystaném model Xperia mini pro2 s výsuvnou klávesnicí a nyní i první velmi nejasná fotografie Xperia mini2. Z té by se nedalo moc vyčíst, nicméně naštěstí můžeme srovnávat s lepšími snímky Xperie mini pro2. Z toho vychází, že mini2 samozřejmě postrádá výsuvnou klávesnici, a tedy je tenčí, a základní barevná verze je pěkná bílá.

Specifikace známy nejsou, nicméně lze usuzovat, že vybavení bude podobné mini pro2, což je pravděpodobně hlavně 3“ dotykový kapacitní displej s rozlišením 320x480 (základní pro Android). Mini už tak nebude úplné mini jako v případě 2,6“ originálu X10 mini, který tak byl nejmenším běžně vyráběným smartphonem s Androidem, nicméně jeden centimetr úhlopříčky displeje určitě pomůže uživatelskému komfortu.

Procesor by měl být 1GHz procesor Snapdragon a grafické jádro Adreno 205, což jsou parametry, jaké nabízejí i větší (a dražší) modely Xperia Play, Neo a Pro. Pokud se to vše naplní, má Sony Ericsson zaděláno na další pěkný a úspěšný mobil střední třídy. Datum uvedení ani cena zatím nejsou známy.

Sony Ericsson Xperia mini2

IT_PR_2023

Sony Ericsson Xperia mini pro2

Sony Ericsson Xperia mini pro2

Byl pro vás článek přínosný?