Hlavní navigace

Sony Ericsson Xperia Pro až ke konci července

13. 6. 2011

Sdílet

 Autor:
Zájemci o smartphone s klávesnicí Xperia Pro si na něj budou muset počkat ještě o něco déle, současné zprávy uvádějí konec července.

Na smartphone Xperia Pro od společnosti Sony Ericsson si zřejmě zájemci počkají o něco déle, než se původně očekávalo. Model Xperia Pro byl oznámen spolu s mobily Arc, Neo a Play, ovšem na Pro se stále čeká. Popravdě se čeká dokonce i na oficiální datum dostupnosti, zatím je možné si na některých trzích Xperii Pro objednat dopředu, například v Británii za 350 liber (~9650 korun).

Podle nejnovějších informací se Pro začne prodávat až koncem července, což je pro některé čekající nepříjemná zpráva, už by rádi měli novinkou s sebou na cestování. Xperia Pro je totiž model hodně podobný Xperia Neo, nabízí však hardwarovou vysouvatelnou klávesnici, což dnes stále není příliš běžné, značně to přitom urychluje psaní i hraní některých her.

Xperia Pro má vedle toho 3,7“ dotykový displej, širokoúhlým rozlišením 854x480 bodů (FWVGA), integrovanou navigaci, 3,5mm audio konektor, 1GHz procesor Qualcomm Snapdragon, nejnovější verzi OS Android 2.3 (Gingerbread) a 8 Mpix fotoaparát s možností nahrávat video v HD rozlišení 720p. Na atraktivitě tak Xperii Pro ubírá jen použití laciného leštěného plastu.

skoleni

Xperia Pro

Xperia Pro