Hlavní navigace

Sony má novou mikrokonzoli. Streamuje hry na TV

16. 11. 2014

Sdílet

 Autor: Sony
Společnost Sony představuje mikrokonzoli PlayStation TV. Ta je díky funkci vzdáleného přístupu schopna streamovat hry z konzolí japonské značky na televize.

Zařízení komunikuje s konzolemi PlayStation 4, PlayStation Vita, PSP a PS one. Je možné jej využít jako mezičlánek pro komunikaci výše uvedených konzolí v podstatě s jakoukoliv chytrou televizí s vysokým rozlišením (nemusí tedy zrovna jít o značku Sony).

Sony

PlayStation TV je novinkou rodiny PlayStation, která posouvá hraní o další krok kupředu. Díky tomuto inovativními zařízení mohou hráči streamovat herní zážitky z PS4 přímo do PS TV. V principu jde o to, že když chce někdo z vaší rodiny sledovat svůj oblíbený film na hlavní televizi, vy můžete pokračovat v hraní na PS TV na jiném televizoru. PS TV je však zařízením i pro úplně nováčky ve světě PlayStation a to díky široké paletě her, jednoduchému ovládání a příznivé ceně,“ říká Ivan Bradáč, Senior Manager PlayStation ze společnosti Sony.

Elegantní mikrokonzoli, která využívá funkce Remote Play, zakoupíte na českém trhu za doporučenou maloobchodní cenu 2 799,- Kč, na Slovensku pak za 99 eur. Součástí balení je digitální kupon, který majitelům PlayStation TV umožní stažení tří her pro systém PS Vita.

Zdroj: TZ Sony