Hlavní navigace

Sony nabízí Eurosport videa

 Autor:
Sportovní fanoušci si budou moci nově dopřát on-line video klipy z kanálu Eurosportu na TV Blu-ray přehrávačích Sony.
Karel Krutý 15. 6. 2010

Sdílet

Sony a Eurosport ohlásily strategické partnerství, které umožní majitelům televizí Bravia, Blu-ray přehrávačů od Sony a Bravia systémů domácího kina se službami Bravia Internet Video, stahovat si do pohodlí obývacích pokojů sportovní klipy z on-line databáze Eurosportu. A to aniž by museli do systému zapojovat počítač. Celá škála sportovních klipů je nahraná v online video knihovně Eurosportu a zahrnuje nejen fotbal, ale i cyklistiku, motoristické sporty, zimní sporty, golf, kulečník, atletiku a řadu dalších pořadů.

Sportovní přenosy kanálu Eurosport lze sledovat od začátku tohoto května a tato nabídka se momentálně vztahuje na 59 zemí v Evropě. Diváci ve Velké Británii, Francii, Itálii, Německu, Španělsku, Švédsku, Polsku a Rusku si navíc mohou vychutnávat tento servis přímo v rodném jazyce, ostatní země mají přístup k anglické verzi. Klipy z katalogu Eurosport jsou nabízeny zdarma a aktualizovány každou hodinu.

Bravia Internet Video je služba obdobná podobným u jiných výrobců. Umožňuje přístup k vybranému internetovému obsahu přímo do televize, samozřejmě když je k dispozici internetové připojení. Prakticky standardem je v tomto směru možnost prohlížet video z YouTube a to nechybí ani u televizí Sony (tedy kromě některých základních modelů).