Hlavní navigace

Sony představuje atraktivní novinky pro milovníky digitální zábavy

4. 9. 2012

Sdílet

 Autor: Sony
Japonský výrobce elektroniky Sony si na německý veletrh IFA 2012 připravil několik nových produktů cílících na nadšence do multimédií. Těšit se můžeme na 84palcový televizor, osobní 3D přehrávač či sluchátka s NFC.

Společnost Sony měla na letošním ročníku spotřebitelského veletrhu IFA 2012 rozhodně co nabídnout. Zákazníkům ukázala celou řadu nových produktů od hybridních PC přes mobilní zařízení až k televizoru s obří úhlopříčkou. Podívejme se na několik produktů, které by neměly uniknout vaší pozornosti.

 

První 84” 4K televizor BRAVIA od Sony

Nový Sony 84” 4K televizor BRAVIA s LCD panelem o rozlišení 3840 x 2160 obrazových bodů je novinkou ve třídě největších televizorů. Obsahuje procesor Sony 4K X-Reality PRO pro zpracování obrazu ve velmi vysokém rozlišení, díky kterému budou moci uživatelé zkonvertovat celou řadu formátů (např. filmy, televizní pořady, fotografie nebo hry) na rozlišení 4K a 84palcový obraz. Nový 4K televizor BRAVIA bude k dostání na celém světě od konce roku 2012.

bravia 4K

Osobní 3D přehrávač HMZ-T2

Společnost Sony dále představila přepracovanou verzi osobního 3D přehrávače, který uživatelům nabídne soukromou podívanou. Nový model má být lehčí a tím pádem i pohodlnější než jeho předchůdce. Jedná se o náhlavní přehrávač 2D a 3D HD obsahu s virtuálním šestikanálovým prostorovým zvukem. Hodí se pro sledování filmů a hraní her díky dvojici OLED displejů pro každé oko.

Sony HMZ-T2

Sluchátka MDR-1

Nová sluchátka MDR-1 se vyznačují podporou technologie NFC a funkce Sony One-touch pro snadné sdílení hudby mezi různými NFC-kompatibilními zařízeními, která mezi sebou po spárování dokáží navazovat bezdrátovou komunikaci na krátké vzdálenosti.

sony MDR-1

 

skoleni

 

Zdroj: TZ Sony