Hlavní navigace

Sony přichází s netradiční konstrukcí tabletu

14. 10. 2012

Sdílet

 Autor: Sony
Výrobci mobilních zařízení postupně odhalují své novinky běžící na systému Microsoft Windows 8. Nejinak je tomu i v případě Sony. Jejich Vaio Duo 11 sází na atypickou konstrukci s výsuvnou klávesnicí.

Výrobci mobilních zařízení postupně odkrývají jejich novinky běžící nasystému Microsoft Windows 8. Ne jinak je tomu i v případě Sony.Jejich Vaio Duo 11 sází na atypickou konstrukci s výsuvnou klávesnicí.

Sony Vaio DuoVýsadou přístroje, který můžeme považovat za tablet či za netradičněřešený ultrabook  je 11,6 palců rozměrný displej s vynikajícím Full HD rozlišením 1920 x 1080 pixelů. Dle konfigurace nalezneme v útrobáchprocesor Intel i3, i5 nebo i7, operační paměť o velikosti 4 - 8 GB aSSD disk o kapacitě 128 popř. 256 GB. Vaio dále nabídne NFC, GPS čip a 2 HD kamery na přední a zadní straně.

Základní příslušenství zahrnuje speciální kapacitní stylus. To volitelné nabízí např. zajímavě řešenou dokovací stanici s přídavnou baterií, která udrží tablet v chodu dvojnásob déle. Zároveň dostává přístroj to polohy pro lepší ovládání a ulehčuje chlazení.

Daní za podsvícenou klávesnici jako součást tabletu může být větší váha - 1,3 Kg a také zatím utajovaná cena, která by se dle našich odhadů měla pohybovat okolo částky 15 000 Korun.