Hlavní navigace

Sony přináší barevný MP3 přehrávač Walkman B170

20. 2. 2012

Sdílet

 Autor: Sony
Novinka z řady Sony Walkman se vyznačuje rychlým nabíjením baterie a nízkou hmotností pouhých 28 gramů.

Hmotnost společně s miniaturními rozměry však není na úkor kvality zvuku – na těle přístroje naleznete tlačítko Bass Boost, které podbarví hudbu pulzujícím rytmem. Přehrávač je navíc vybaven barevnou LED diodou, která bliká do rytmu.

Jestliže opravdu spěcháte, můžete Walkman B170 nabíjet pouhé tři minuty, což stačí na to, abyste získali 90 minut poslechu. Při plném nabití můžete hudbu z přehrávače poslouchat celých 18 hodin.

Součástí přístroje je i klipsa pro připnutí k řemenu, popruhu tašky nebo oblečení, takže jej nemusíte schovávat do kapsy.

Hudbu do nového Walkmanu nahrajete jednoduchým přetažením v počítači. Nemusíte pro to instalovat žádný speciální software. K funkcím patří vestavěný ekvalizér a hlasový záznamník, který můžete použít třeba jako zvukový diář.

skoleni

Technologie Zappin umožňuje vyhledávání hudby podle vaší aktuální nálady, kdy vám Walkman přehraje rychlé ukázky nahrané hudby. Vybranou skladbu si pustíte celou stisknutím speciálního tlačítka ZAP.

Řada MP3 přehrávačů Walkman B170 bude k dispozici v kapacitách 2 GB a 4GB v černé, červené, růžové a modré od března 2012. Doporučená cena 2 GB verze bude 1 199,- Kč, 4 GB potom 1 399,- Kč.