Hlavní navigace

Sony ukázalo novinky v řadě VAIO

22. 3. 2012

Sdílet

 Autor: Sony
Společnost Sony se pochlubila novinkami ve svém portfoliu notebooků VAIO pro letošní jaro.

Mezi těmito novinkami se nachází například řady Z, SE a Y, jež jsou určeny pro využití v byznysu. Série Z se vyznačuje extrémním výkonem a mobilitou – běží na procesoru Intel Core i7, data ukládá na SSD úložiště a disponuje i integrovaným 3G modemem VAIO Everywair. Díky volitelné dokovací stanici můžete tyto notebooky používat až se čtyřmi samostatnými displeji.

Rozšíření řady SE přináší dva nové modely, SE2V a SE2F, v jednoduchém stříbrném designu. První z modelů, jenž je určený spíše pro byznys, se pyšní procesorem Intel Core i7-2640M, druhý, který využijí domácnosti, je vybaven procesorem Intel Core i7-2450M. Oba modely disponují displejem o úhlopříčce 15,5 palce a dynamickou hybridní grafikou. Model SE2V pořídíte za 31 990,- Kč, SE2F potom za 25 990,- Kč včetně DPH.

cyber23

Řada Y se vyznačuje mobilitou, novinka je dostupná ve stříbrné nebo růžové barvě a váží necelých 1,5 kg. Notebook, který běží na procesoru AMD Dual-Core E-450 APU a disponuje 500 GB pevným diskem, pořídíte za doporučenou cenu 11 990,- Kč včetně DPH.

Mezi další novinky patří řady E a C, s nimiž vystoupíte z davu, i multimediální model řady F s Full HD obrazovkou, zvukem Dolby Home Theatre a Blu-Ray. Model řady F s úhlopříčkou 16,4 palce pořídíte za 24 990,- Kč včetně daně. Všechny výše uvedené modely se na trhu objeví v průběhu března.

Byl pro vás článek přínosný?