Hlavní navigace

Sony ukázalo novou Xperii L4

20. 2. 2020

Sdílet

 Autor: Sony
Širokoúhlý displej o velikosti 6,2 ” nabízí poměr stran 21:9, což nabízí efektivnější použití více aplikací najednou.

Nová Sony Xperia L4 přináší novinku pro vstupní řadu série L, která těží z 6,2” širokoúhlého displeje s poměrem stran 21:9, který umožňuje sledovat najednou větší plochu, bez nutnosti posouvání obrazu. Režim uživatelského rozhraní multi-window umožňuje spustit a plnohodnotně používat dvě aplikace současně, kdy obě aplikace poběží v oknech ve velikosti, která je pohodlná pro jejich používání. Další z funkcí, jež usnadňují používání, je Side Sense nabízející snadný přístup k oblíbeným funkcím jednoduchým gestem palce.

Xperia L4 je prvním modelem série L od Sony, který je vybaven trojitým fotoaparátem a disponuje 13MPx hlavním fotoaparátem, 5MPx ultra širokoúhlým objektivem a 2MPx objektivem s malou hloubkou ostrosti, pro portréty a bokeh fotografie.

cyber23

Baterie s kapacitou 3 580 mAh by měla vydržet minimálně většinu dne. Funkce adaptivního nabíjení telefonů Xperia od Sony sleduje, jak se telefon nabíjí, a zajistí, aby se baterie nepřetěžovala a zůstala v dobrém stavu, co nejdéle.

Xperia L4 bude na vybraných trzích od jara 2020 v nabídce ve dvou barevných variantách, a to v černém a modrém provedení.