Hlavní navigace

Soutěž s Microsoftem o náhlavní soupravy a optické myši

11. 10. 2011

Sdílet

 Autor:
PC World ve spolupráci se společností Microsoft přináší svým čtenářům další z řady soutěží o atraktivní ceny – tentokrát je ve hře trojice náhlavních souprav a optických myší.

Soutěžte s námi o užitečné elektronické pomůcky, které pro šest šťastlivců z řad našich čtenářů věnovala společnost Microsoft. Vyhrát můžete:

1. - 3. místo: Náhlavní souprava LifeChat LX-4000 for Business

LifeChat LX-4000 for Business je kvalitní headset určený především pro podnikové využití. Přítomnost pouze jednoho sluchátka umožňuje sledovat dění ve vašem okolí a současně se soustředit na práci. Širokopásmový digitální audio systém nabídne čisté a akusticky věrné podání zvuku, mikrofon s vysokou citlivostí a schopností potlačení šumu pak zajistí snímání a přenos srozumitelné řeči i v případě, kdy se nacházíte v hlučném prostředí.

Náhlavní souprava LifeChat LX-4000 for Business

4. - 6. místo: Optická myš Compact Optical Mouse 100

Compact Optical Mouse 100 cílí především na uživatele, kteří často cestují a vyžadují od svých zařízení maximální mobilitu. Optická drátová myš klade důraz na kompaktní a jednoduchý leč elegantní design. Díky symetrickému provedení je myš vhodná pro praváky i leváky a ergonomické zakřivení zajistí pohodlnou manipulaci i při dlouhodobém používání.

Optická myš Compact Optical Mouse 100

 

Soutěž bude ukončena ke dni 14.10.2011.

 

Chci se zúčastnit soutěže!