Hlavní navigace

Soutěžte o 3 3G sady se společností U:fon

 Autor: © Beboy - Fotolia.com
Náš partnerský časopis PC World pro vás opět připravil hezkou soutěž o zajímavé ceny. Tentokrát se jedná o 3 sady 3G internetuspolečnosti U:fon na rok zdarma!
Redakce 2. 8. 2012

Sdílet

Potřebujete být v dosahu internetu i na cestách? Rádi pobýváte na chatě či chalupě, ale omezuje vás fakt, že tam nemáte připojení? Díky vylepšeným parametrům sítě nyní patří 3G mobilní internet od U:fona k nejlepším na trhu.

Mobilní internet od U:fona znamená, že jej můžete využívat všude tam, kde jej potřebujete. Stále se ale jedná o klasické připojení počítače přes modem. Modem nabývá malých rozměrů a připojuje se přes USB, takže je snadno přenositelný – ať už spolu s počítačem v případě, že používáte notebook, tak tehdy, když si ho nosíte s sebou samostatně a připojujete jej do různých počítačů podle toho, kde se právě nacházíte.

Chcete se zúčastnit soutěže? Pak neváhejte a klikněte ZDE.

Veškeré detaily je možné najít na: http://www.ufon.cz

 

AnyDATA ADU520L

Stylový modem s otočným USB.

Snadná instalace přímo z interní paměti modemu.

Polohovací diverzní anténa pro lepší příjem.

Nepodporuje hlasové volání ani SMS.

 

U:fon má na rozdíl od konkurence 3G signál i mimo metropole

Operátor U:fon je schopen jako jediný v ČR dodávat kvalitní mobilní internet 3G pro více než 90 % populace. Díky CDMA technologií tak na rozdíl od ostatních mobilních operátorů pokrývá i část s menší hustotou obyvatelstva, než jsou velké aglomerace.

Jelikož se soutěže mohou účastnit i čtenáři ze Slovenska, upozorňujeme je, že operátor U:fon operuje pouze na území České republiky.


skoleni31_1

Soutěž bude ukončena ke dni 7. 8. 2012, poté bude vyhodnocena a výherci zveřejněni na webu.