Hlavní navigace

Společnost BenQ má novou vlajkovou loď mezi herními monitory

26. 11. 2011

Sdílet

 Autor: BenQ
Model XL2420T je nejnovějším počinem společnosti BenQ v oblasti herních monitorů. model je určen pro profesionální hráče a soutěžní hraní, zejména FPS (first-person shooter).
Pavel Kreuziger 26. 11. 2011

Na vývoji nového monitoru se podíleli mimo jiné i legendární hráči Counter Strike – Emil „HeatoN“ Christensen, Abdisamad „SpawN“ Mohamed a další. Kromě nich mají na tomto zařízení svůj podíl i lidé od výrobce profesionálního herního vybavení ZOWIE GEAR. Společnost BenQ se nyní zaměřuje na vývoj herních monitorů s rozšířenými funkcemi a BenQ XL2420T je toho důkazem.

Nástupce modelu XL2410T také realizuje myšlenku BenQ, že hraní je o detailech. Displej má frekvenci 120 Hz, dobu odezvy grey to grey pouhé 2 ms a dynamický kontrastní poměr 12 000 000 : 1. Kromě toho monitor disponuje funkcemi jako je Black eQualizer (zesvětlení obrazu bez přeexponování bílé), ovladač S Switch pro přepínání mezi nastaveními pro jednotlivé hry, Display Mode, který umožňuje přepínat mezi různými velikostmi obrazovky od 17 do 24 palců v různých poměrech stran, či dedikovaný režim FPS.

Hodit se bude určitě i Game Mode Loader, online platforma, s jejíž pomocí můžete nastavit svůj herní režim podle profesionálních hráčů. Kromě toho nový monitor vlastní certifikaci NVIDIA 3D Vision 2, díky které má hráčům nabídnout herní a zábavní zážitky v plném rozlišení.

skoleni31_1

Nový monitor, který je vyvedený v černém designu s červenými doplňky, zakoupíte za doporučenou cenu 7 499,- Kč bez DPH.