Hlavní navigace

Společnost QNAP představuje nové QM2 PCIe karty

31. 5. 2018

Sdílet

 Autor: QNAP
QNAP rozšířil svoji nabídku přídavných QM2 PCIe karet o nové modely, které podporují až čtyři sloty M.2 SSD na jedné kartě

Karty QM2 podporují buď M.2 SATA SSD, nebo M.2 PCIe NVMe SSD. Díky tomu lze využít SSD cache pro vyšší výkon IOPS nebo pro vytvoření svazku s automatickým stupňováním dat pro optimální úložný výkon. Karty QM2 také uživatelům QNAP NAS umožňují maximalizovat úložnou kapacitu i výkon instalací M.2 SSD bez obsazení 3,5" diskových pozic.

QNAP

Karty QM2 nyní podporují další QNAP NAS; tepelná čidla umožňují sledování teploty M.2 SSD v reálném čase a tichý chladicí modul (chladič a inteligentní ventilátor) minimalizuje rizika spojená s přehříváním, a zároveň udržuje konstantně vysoký výkon. Modely QM2, které podporují čtyři M.2 SSD, umožňují SSD cache s vyšší úložnou kapacitou pro optimalizaci aplikací náročných na IOPS a podporují také RAID 5/RAID 6/RAID 10 pro zajištění redundance proti potenciálnímu selhání hardwaru.

Karty QM2 obsahují pokročilé modely s dodatečnou 10GbE (10GBASE-T) konektivitou (zpětně kompatibilní s 5GbE / 2,5GbE / 1GbE / 100MbE). Kombinací M.2 SSD a 10GbE konektivity v jednom řešení napomáhá QM2 zlepšit celkový výkon NAS a nabízí dostupný upgrade pro přijetí 10GbE sítí.