Hlavní navigace

Společnost Wrike otevírá pobočku v ČR

4. 7. 2019

Sdílet

 Autor: © kromkrathog - Fotolia.com
Současně vyhlašuje soutěž pro vývojáře, designéry a produktové manažery zaměřenou na vylepšení své platformy pro firemní spolupráci a řízení projektů.

Společnost Wrike, tvůrce platformy pro efektivní firemní spolupráci a řízení projektů, rozšiřuje svou globální působnost a otevírá pobočku v Praze. Souběžně s tím vyhlašuje soutěž pro vývojáře, designéry a produktové manažery, nazvanou "Work, Unleashed 2019".

Cílem soutěže je získat nápady na zpříjemnění práce při používání platformy a vylepšení jejích funkcí v souladu s celkovou filosofií společnosti Wrike. Ta si klade za cíl zajistit lepší spolupráci v rámci firmy a zvýšit produktivitu týmů. Společnost Wrike plánuje rozdělit mezi vítěze soutěže až 100 000 amerických dolarů. První místo bude odměněno 25, druhé 10 a třetí 5 tisíci dolary. Na odměněných místech se může umístit více než jeden tým.

Andrew Filev“Tento rok je pro Wrike opravdu významným. Otevřeli jsme nové pobočky v Praze a Tokyu a naše platforma získala skvělá vylepšení. A to nejsme ještě ani v polovině roku,” řekl Andrew Filev, zakladatel a CEO. “Jsme opravdu rádi, že konečně otevíráme pobočku ve střední Evropě a že tak budeme moct lépe využít talentované mladé lidi z mnoha univerzit v České republice a z okolních států. Určitě pro ně v naší pražské pobočce vzniknou zajímavé pracovní příležitosti. Náš pražský tým budeme postupně doplňovat, abychom byli schopni zákazníkům poskytnout kvalitní zákaznický servis a přicházet s dalšími vylepšeními platformy.”

Soutěž „Work, Unleashed 2019“ již začala a je otevřená pro developery, designéry a produktové manažery z jedenácti evropských zemí, mezi něž patří Bělorusko, Bulharsko, Českou republiku, Chorvatsko, Maďarsko, Polsko, Rumunsko, Slovensko, Slovinsko, Ukrajinu a Rusko. Všechna navrhovaná řešení musí doplňovat nebo dále rozvíjet platformu Wrike, jasně definovat problém a jeho řešení. Přihlášky musí být podány nejpozději 12. srpna 2019. Deset vybraných finalistů bude oznámeno 20. srpna. Všichni se poté 19. září setkají v Praze, kde proběhne finální výběr a vyhlášení vítězů. Pro více informací, pravidla a registraci navštivte: https://www.learn.wrike.com/wrike-work-unleashed-contest/.

“Od roku 2006, kdy jsem společnost založil, je hlavní misí Wrike pomáhat našim zákazníkům být efektivnější. Proto je pro nás neustálé vylepšování platformy a jejích funkcí zásadní. Věříme, že ve střední a východní Evropě nalezneme mnoho talentovaných lidí, kteří nám mohou v tomto směru pomoci. Ve Wrike jsme všichni velmi zvědaví, jaké nápady se v soutěži objeví,” dodal Andrew Filev.

Cloud22

Nová pobočka Wrike se nachází v Praze 7 a společnost plánuje, že v ní na konci letošního roku bude pracovat cca 80 zaměstnanců. Během následujících tří let by toto číslo mělo narůst na 250. Nová pobočka bude také fungovat jako středoevropský hub pro výzkum a vývoj. "Poskytne klientům společnosti z celého světa vysokou kvalitu služeb v oblasti obchodu, zákaznického servisu a podpory." Společnost nedávno oznámila otevření pobočky v Tokyu. Wrike tak má v současné době celkem sedm poboček v šesti státech světa.

Wrike

Wrike je platforma pro efektivní spolupráci týmu a řízení projektů. Pomáhá společnostem zajistit vyšší efektivitu a dosahovat lepších výsledků. Spojuje týmy na jednom digitálním místě a nabízí jim potřebné nástroje k efektivnímu řízení a realizaci projektů. Společnost byla založena v roce 2006 v Sillicon Valley a od té doby se stala partnerem pro více než 19 000 společností po celém světě, které zahrnují Hootsuite, Tiffany & Co. a Ogilvy. V současné době platformu využívají dva miliony uživatelů ve 140 zemích světa. Více informací naleznete na www.wrike.com.