Hlavní navigace

SteelSeries přichází s novými barvami headsetů Arctis

 Autor: SteelSeries
Sluchátka jsou nově k dispozici v červené, modré a šedé barvě
Radek Kubeš 25. 10. 2017

Sdílet

Deset procent z prodejů uskutečněných přes web pak poputuje neziskové organizaci Ditch the Label, zaměřující se na prevenci proti šikaně, s cílem vybrat 10 000 dolarů a propojit hráče a obecně mladou generaci s charitativní činností. 

SteelSeries

SteelSeries Arctis 3 je vybaven reproduktory s velmi nízkou zvukovou distorzí. V kombinaci se 7.1 prostorovým zvukem přináší velice kvalitní přednes při hraní na PC, konzolích i z mobilních zařízení. Headset nabízí bidirekcionální ClearCast mikrofon s možností jeho zatažení do těla náušníku. Díky své charakteristice akusticky eliminuje hluk z okolí a poskytuje čistý přenos.

Headset využívá flexibilní, vyměnitelnou čelenku a náušníky ze speciální AirWave tkaniny pro rovnoměrné rozložení tlaku a maximální pohodlí. Ovládání hlasitosti je umístěno na levé mušli spolu s tlačítkem pro zapnutí/vypnutí mikrofonu. Sluchátka se připojují pomocí 3,5mm jack konektoru do kompatibilních zařízení, kterými jsou PC, Mac, PlayStation, Xbox, Nintendo Switch, VR platformy a mobilní zařízení.

Dostupnost a cena

SteelSeries Arctis 3 ve třech barevných provedeních jsou k dispozici prostřednictvím webu www.SteelSeries.com/actiscolors za 99,99 euro s DPH.