Hlavní navigace

SteelSeries uvádí duální optický systém TrueMove3+

 Autor: SteelSeries
TrueMove3+ kombinuje senzor se sledováním pohybu jedna ku jedné s dalším PixArt senzorem sledujícím pohyb myši nad podložkou
Radek Kubeš 11. 1. 2018

Sdílet

Hlavní TrueMove3 senzor disponuje 12 000 CPI, 350 IPS a ultra nízkou latencí s vysokou přesností snímání pohybu bez nechtěného efektu jitteru. Vlastní navržený TrueMove3 SROM dramaticky snižuje reakční dobu a značně zvyšuje přesnost.

Druhý senzor umožňuje hráčům pohybovat se myší nad podložkou, resp. nastavit vzdálenost od podložky, kdy senzor stále sleduje její pohyb a kdy se „vypne“. Tím eliminuje nechtěné pohyby hráčů při zvednutí myši. Senzor je vybaven maximálně přesnou lineární optickou detekcí od 0,5 do 2 mm.

SteelSeries

SteelSeries Rival 600

Herní myš určená pravákům s „claw“ i „palm“ typem držení nabízí kromě výše zmíněného pokročilého duálního optického systému možnost individuálního nastavení hmotnosti. K 96 gramům hmotnosti myši lze dodat až osm 4g závaží a to po obou stranách. Na rozdíl od dalších konvenčních myší s nastavitelnou váhou tak umožňuje uživateli přizpůsobit také její rozložení.

SteelSeries Rival 600 je vyhotovená z kvalitních lehkých materiálů s odolným jemným povrchem. Po stranách se nachází silikonové plochy pro pevné držení. Levé i pravé tlačítko jsou osazeny pokročilými vyztuženými mechanickými spínači s jasným pocitem stisknutí a životností 60 milionů kliknutí.

32bitový ARM procesor uvnitř myši dovoluje hráčům uložit vlastní nastavení dostupné skrze software SteelSeries Engine.

Dostupnost a cena

SteelSeries Rival 600 je k dispozici za cenu 89,99 euro včetně dopravy.