Hlavní navigace

Stojánek DraftTablet pro iPad Pro

24. 7. 2017

Sdílet

 Autor: ElevationLab
Pokud vlastníte iPad Pro, pak vás už možná někdy napadlo, že by bylo prima mít k němu taky polohovatelný stojan, který by umožnil tablet lépe využívat

Pokud vlastníte iPad Pro, pak vás už možná někdy napadlo, že by bylo prima mít k němu taky polohovatelný stojan, který by umožnil tablet lépe využívat.

Tablet je na držení v jedné ruce celkem těžký, ale hlavně nabízí díky svému velkému displeji potenciál, který by bylo škoda nevyužít. Se svým řešením přichází společnost ElevationLab, která vyrobila polohovatelný stojánek DraftTablet. Stojan by vzhledem ke své konstrukci měl být stabilní ve všech polohách, taky možnosti nastavení úhlu pro práci jsou velmi široké. Pohodlná loketní (i když spíše na předloktí) opěrka a stojánek na dotykové pero jsou také součástí balení.

Výrobce chtěl vyrobit stojánek, které nejen, že tablet udrží, ale umožní také pohodlné psaní a kreslení, bez nechtěného kývání a třesení. Stojan by tedy měl být pevný, ale taky dostatečně těžký. V USA je DraftTablet k dostání za 100 dolarů a poštovné tam mají zdarma.