Hlavní navigace

StrongPhone G2 odolá pádům, prachu i vodě

 Autor: EVOLVEO
EVOLVEO rozšiřuje svoji nabídku odolných telefonů o model StrongPhone G2, který navazuje na model StrongPhone G4
Radek Kubeš 6. 2. 2018

Sdílet

Čistý Android 7 Nougat, vysoká odolnost splňující normy IP68 a MIL-STD-810G, elegantní design a dotykový 4,6palcový displej. Takové jsou základní vlastnosti smartphonu Evolveo StrongPhone G2. Nový telefon však nabízí mnohem víc. 

EVOLVEO

Srdcem telefonu je čtyřjádrový procesor MediaTek, operační paměť s kapacitou 2 GB a 16GB vnitřní paměť. Tu je možné dále snadno rozšířit pomocí microSDHC/SDXC karty.

StrongPhone G2 podporuje vysokorychlostní sítě 4G/LTE pro rychlé prohlížení webu, hraní nejnáročnějších her, multitasking nebo sledování videa. Soubory stahuje rychlostí až 150 Mb/s a při odesílání souborů dosahuje rychlost až 50 Mb/s.

Vysoká odolnost

StrongPhone G2 vypadá jako manažerský mobil, ale jeho přidaná hodnota spočívá v jeho odolnosti. Tento chytrý telefon splňuje normy IP68 a testy Ministerstva obrany USA (MIL-STD-810G). Odolnost je zajištěna konstrukcí telefonu, která využívá pevný ochranný titanový rám "SolidStone", pogumovaný povrch telefonu je dále zesílený v rozích mobilu. Odolnost vůči prachu a vodotěsnost je certifikována dle normy IP68 (při ponoření do vody po dobu 30 minut v hloubce 1,2 metru). Displej je chráněn před poškozením technologií Gorilla Glass 3. StrongPhone G2 je tedy určen pro práci v náročných podmínkách.

Dostupnost a cena

Odolný mobilní telefon Evolveo StrongPhone G2 je dostupný za doporučenou koncovou cenu 4 490 Kč včetně DPH.