Hlavní navigace

Studentské licence vybraných produktů nabídlo Adobe

Studentské verze svých aplikací včetně kompletních balíků aplikací Creative Suite 3 Design Edition a Creative Suite 3 Web Edition uvedla na trh společnost Adobe Systems.
Pavel Louda 12. 11. 2007

Sdílet


Cílem nabídky studentských verzí je zpřístupnit nástroje Adobe studentům za výhodných podmínek. Speciální nabídka se týká lokalizovaných verzí produktových balíků CS3 Design Premium (obsahuje programy Photoshop CS3 Extended, Illustrator CS3, InDesign CS3, Acrobat 8 Professional, Flash CS3 Professional a Dreamweaver CS3), CS3 Web Premium (obsahuje programy Photoshop CS3 Extended, Illustrator CS3, Acrobat 8 Professional, Flash CS3 Professional, Dreamweaver CS3, Contribute CS3 a Fireworks CS) a samostatných aplikací Adobe Acrobat 8 a Adobe Photoshop Extended CS3. Studenti budou moci využít tuto nabídku od listopadu 2007.
„Adobe má zájem podporovat vzdělávání studentů v Česku a na Slovensku a proto jsme se rozhodli významným způsobem zpřístupnit své klíčové produkty pro studenty středních a vysokých škol. Prezentace informací a myšlenek přitažlivým, vizuálně atraktivním způsobem by měla patřit ke vzdělání,“ říká Michal Metlička, ředitel Adobe Systems pro ČR a SR. „Tímto krokem chceme podporovat vzdělávání studentů v oblasti kreativní grafiky a designu a zároveň jim zpřístupnit profesionální nástroje za atraktivní cenu.“
Nabídka Creative Suite Students Edition je určena pro nekomerční použití a je zacílená na studenty středních a vysokých škol. Studenti si mohou koupit tento program po prokázání se ISIC kartou.
Sady Adobe Creative Suite 3 Design Premium a Web Premium, dále Acrobat 8 Professional a Photoshop CS 3 Extended ze Student Edition budou k dispozici od listopadu 2007 prostřednictvím autorizovaných distributorů Adobe. Doporučená prodejní cena studentské sady Adobe Creative Suite 3 Design Premium a sady Creative Suite 3 Web Premium je 2 190 Kč. Doporučená prodejní cena studentské verze programu Photoshop CS3 Extended je a Acrobat 8 je 1 100 Kč. Ceny jsou uvedeny bez DPH.