Hlavní navigace

STYLISTIC Q665 nabídne vynikající výkon a velkou mobilitu

24. 7. 2015

Sdílet

 Autor: Fujitsu
Fujitsu rozšiřuje svou nabídku v segmentu tabletů 2 v 1 o nový STYLISTIC Q postavený na procesoru Intel Core M.

Nový tablet FUJITSU STYLISTIC Q665 s úhlopříčkou 11,6 palců (29,5 cm) má tenké a lehké provedení bez ventilátoru a míří na uživatele, kteří u zařízení 2 v 1 hledají rovnováhu mezi výkonem a mobilitou. 

FUJITSU

Tablet STYLISTIC Q665, který umožní bezplatný upgrade na Windows 10, rozšiřuje řadu mobilních zařízení Fujitsu. Spolu s dalšími modely, jako jsou STYLISTIC Q775 a menší STYLISTIC Q555, míří do velice populárního segmentu tabletů 2 v 1. Uživatelé čím dál raději volí zařízení 2 v 1 jako výhodnou, všestrannou a plnohodnotnou alternativu k používání tabletu a samostatného notebooku. Při práci u sdílených pracovních stolů mohou uživatelé s výhodou využít univerzální kolébkuu, která zajišťuje kompatibilitu dokování zařízení z celé modelové řady 2 v 1, protože umožňuje připojení zařízení tří různých velikostí a nabízí nepřeberné možnosti využití. 

Všechny tři modely se vyznačují uživatelsky orientovaným, tenkým a lehkým provedením a jsou nabity funkcemi, které poskytují výdrž a flexibilitu potřebnou pro profesionální uživatele. Celodenní výdrž baterie, tvrzený displej bez odlesků podporující ovládání perem a dotykem, připojitelná klávesnice, dokovací kolébka a volitelná podpora 4G/LTE konektivity a podnikového zabezpečení – to jsou hlavní vlastnosti, které zaměstnancům i firemním IT oddělením usnadňují práci.

Nový tablet STYLISTIC Q665 je zařízení pro uživatele vyžadující od tabletu výkon ultrabooku s procesorem Intel Core. V kombinaci s velikostí displeje, který vyvažuje požadavky mobility a ergonomie STYLISTIC Q665 nehledá kompromisy v oblasti flexibility využití a díky své bezhlučnosti je tablet STYLISTIC vhodný i pro ta nejtišší prostředí.

Ceny a dostupnost

Tablet FUJITSU STYLISTIC Q665 je k dispozici po celém světě u prodejců Fujitsu, prostřednictvím přímého prodeje společnosti Fujitsu a online. Ceny se liší podle země a konfigurace. 

Vlastnosti tabletu FUJITSU STYLISTIC Q665 podrobně: 

  • Provedení bez ventilátoru zajišťuje bezhlučnost v tenkém a lehkém těle

  • Připojitelná klávesnice transformuje tablet na Ultrabook s dotykovým ovládáním a perem

  • Displej s úhlopříčkou 11,6 palce (29,5 cm) a Full HD rozlišením je chráněn tvrzeným sklem

  • Připojitelná klávesnice, vstup dotykem a perem

  • Celodenní výdrž na baterii s funkcí rychlého dobíjení

  • Volitelná podpora 4G/LTE v kombinaci s GPS

  • Zabezpečení podnikové úrovně zajišťované zabudovanou čtečkou karet SmartCard, technologií NFC, TPM a šifrovanými disky

  • Univerzální kolébka společná s modely STYLISTIC Q775 a Q555

  • Od 29. července možnost bezplatného upgradu na Windows 10