Hlavní navigace

Stylové disky Toshiba STOR.E ART3

 Autor:
Extrerní USB pevné disky STOR.E ART3 se zajímavým designem nabízejí až 1 terabyte úložného místa.
Karel Krutý 6. 4. 2010

Sdílet

Toshiba uvádí nový externí harddisk s kapacitou až 1 terabyte (přesněji 1000 gigabajtů) s označením STOR.E ART3. Nový model je určen pro mobilní uživatele, kteří mají na svých počítačích uloženy velké objemy dat a hledají snadné řešení pro jejich zálohování.

Stylová řada produktů STOR.E ART3 bude nabízena ve dvou barevných provedeních a k dispozici budou dva objemy úložné kapacity: barva prvního modelu bude černá (Raven Black) a jeho kapacita bude 1 terabyte, zatímco verze v modré (Liquid Blue) nabídne kapacitu 750 gigabyte. Spotřebitelé mohou díky tomuto ohromnému úložnému prostoru snadno zálohovat své kompletní sbírky hudby, fotografií nebo domácího videa. Harddisk STOR.E ART3 má malé rozměry a váží pouhých 170 gramů, takže je snadné jej nosit s sebou.

Toshiba uvádí, že proces nastavení harddisků z produktové řady STOR.E ART3 je jednoduchý díky funkci „set-it-and-forget-it“ („nastavit a zapomenout“), která umožňuje automaticky a pravidelně zálohovat soubory v počítači, i pokud se právě používá, čímž odstraňuje hlavní překážku provádění pravidelných záloh – zapomnětlivost uživatelů. Pro platformu Windows jsou harddisky STOR.E ART3 jsou vybaveny zálohovacím softwarem NTI BackupNow EZ s vylepšenou schopností vyhledávání a snadnější obnovou ztracených souborů v několika postupných krocích. Pokročilým uživatelům model STOR.E ART3 nabízí i možnost zálohovat kompletní systém, přičemž si uživatel může vybrat obnovu zvolených souborů nebo celého počítače i v případě, kdy systém Windows nelze spustit.

Externí harddisk STOR.E ART3 bude k dostání během druhého čtvrtletí 2010, cena neznámá, ale bude pravděpodobně odpovídat cenám na trhu obvyklým.

Toshiba STOR.E ART3

Toshiba STOR.E ART3