Hlavní navigace

SuperMulti je u SATA

28. 2. 2007

Sdílet

LG Electronics představila svou první vypalovačku s datovým rozhraním SATA. Novinka nejen rozšiřuje rodinu LG SuperMulti, ale zároveň doplňuje současné modely GSA-H42N a GSA-H12N, které se budou prodávat až do konce druhého čtvrtletí

LG Electronics představila svou první vypalovačku s datovým rozhraním SATA. Novinka nejen rozšiřuje rodinu LG SuperMulti, ale zároveň doplňuje současné modely GSA-H42N a GSA-H12N, které se budou prodávat až do konce druhého čtvrtletí (větší obrázek).

Mechanika GSA-H30N nabízí 16násobnou rychlost zápisu na DVD±R, media DVD±R (DL) s dvojí vrstvou zapíše při rychlosti 8x a formát DVD-RAM, který v průběhu minulého roku opět získal na oblibě, umožní zapsat až 12x.

„SATA jednoznačně převezme na poli optických mechanik v roce 2007 vedoucí roli. LG Electronics, ale i přesto ponechává uživatelům volnou ruku při výběru DVD±RW mechaniky a bude souběžně nabízet modely s rozhraním SATA i PATA,“ říká k dostupnosti mechanik na trhu Radek Hadraba, IT Sales Manager LG Electronics CZ. „Naopak o Blu-ray mechanice můžeme již teď říct, že se v dohledné době dočká povýšení na rozhraní SATA,“ dodává.
Blu-ray mechanika LG je nabízena pod označením SuperMulti Blue.

A cena stávající verze LG SuperMulti? Ta je tou nejlepší zprávou! GSA-H30N se už začíná prodávat za doporučených 883 Kč (1.090 Kč s DPH) za balení typu „bulk“.


Foto: LGE