Hlavní navigace

Surfujte bez hranic s Huawei Sonic

3. 12. 2011

Sdílet

 Autor: Huawei
Společnost Huawei přinesla na trh nový smartphone Huawei Sonic, který disponuje operačním systémem Android 2.3 a displejem s multitouch ovládáním.

Nový chytrý telefon s širokoúhlým 3,5palcovým dotykovým TFT displejem je přístrojem určeným zejména pro multimediální nadšence. Stylový a výkonný smartphone, cenově se pohybující v nižší střední třídě, je vybaven fotoaparátem s rozlišením 3,2 megapixelu i Wi-Fi technologií, díky které může třeba plnit i funkci hotspotu.

S možností připojení na bezdrátovou síť souvisí i další funkce, jako jsou aplikace pro sociální a zábavní sítě typu Facebooku, Twitteru či YouTube. Výhodou je i vestavěná GPS navigace. Výkonná baterie o kapacitě 1 400 mAh je zárukou optimální výdrže telefonu i při častém volání.

Do hardwarové výbavy telefonu patří procesor Qualcomm 600 MHz a interní paměť 512 MB, která se dá pomocí micro SD karet rozšířit až o dalších 32 GB. Pouhých 11,9 mm tenký telefon váží 120 gramů a k dispozici je již nyní v černé nebo bílé barvě za cenu 3 390,- Kč včetně DPH.


Byl pro vás článek přínosný?