Hlavní navigace

Svět zvuků s novými sluchátky Genesis

20. 12. 2017

Sdílet

 Autor: Genesis
Značka Genesis chce, aby měl zákazník možnost volby a výběru

V případě sluchátek lze volit mezi stereo systémem a systémem Virtual 7.1. U novinky se značkou Genesis, sluchátek Neon 360, naleznete prvně jmenovaný systém. 

Genesis

Stereo systém je nejoblíbenějším audio systémem. Cílem je hráče počítačových her vtáhnout do děje a zesílit zážitek ze hry. Stejně tak je stereo systém skvělý pro poslech hudby a sledování filmů.

Vysoká kvalita přenášeného zvuku nemůže být dosažena bez patřičně velkých reproduktorů. Sluchátka Neon 360 mají reproduktory o průměru 50 mm. Tento headset se dále chlubí mnoha užitečnými funkcemi, jako je například možnost nastavení a přenášení vibrací. Genesis tvrdí, že vysoká kvalita zvuku je doplněna pohodlným nošením díky například měkkým náušníkům. Sluchátka Neon 360 se vyznačují extrémní odolností a pevnou konstrukcí s kovovým hlavovým mostem a pleteným kabelem s prodlouženou flexibilitou. Celkový design sluchátek je podtržen efektním červeným LED podsvícením.

Cena a dostupnost

Sluchátka Genesis Neon 360 jsou k dostání prostřednictvím internetových obchodů a v síti vybraných prodejců. Doporučená koncová cena je 720 Kč včetně DPH.