Hlavní navigace

Sygic uvádí navigační aplikaci pro Apple Watch

28. 7. 2015

Sdílet

 Autor: Sygic
Sygic nově nabízí svou navigační aplikaci Sygic GPS Navigation i pro Apple Watch

Díky této aktualizaci se nejnovější navigační aplikace Sygic s pokročilými funkcemi a moderním rozhraním dostane na zápěstí uživatelů Apple Watch na celém světě.

Sygic

Současným uživatelům aplikace Sygic GPS Navigation stačí provést aktualizaci aplikace a budou moci využívat špičkovou navigaci na svých chytrých hodinkách Apple Watch, aniž by museli cokoli dokupovat. Rychlá a jednoduchá aktualizace umožňuje okamžitou synchronizaci zařízení, jakmile řidič opustí vozidlo. Poslední metry jeho cesty ho budou navigovat chytré hodinky. Aplikace Sygic GPS Navigation umožňuje bezproblémové propojení chytrých telefonů, zábavních systémů ve vozidle a chytrých hodinek – mění tak způsob, jakým jsou lidé spojeni s okolním světem prostřednictvím moderních mobilních technologií.

Softwarová aktualizace aplikace Sygic GPS Navigation přináší rozšířené navigační funkce, vyšší přesnost GPS, moderní design a vylepšené uživatelské rozhraní. Tato inovativní aplikace je na všech platformách plně přizpůsobitelná, nabízí uživatelům bohaté možnosti plánování s využitím podrobných map a také extrémně rychlé rozhraní s možností zrcadlení na několika zařízeních. Aplikace Sygic na rozdíl od ostatních navigačních aplikací na trhu poskytuje hybridní řešení pro bezpečnou navigaci, které funguje i bez připojení k internetu a využívá propojení moderních online služeb s podrobnými offline mapovými podklady.

Aplikace Sygic GPS Navigation je nejčastěji stahovanou hybridní navigační aplikací pro chytrá zařízení a propojené automobily na světě. Produkty společnosti Sygic v současné době využívá 95 milionů zákazníků na celém světě a toto číslo stále stoupá, což ze společnosti Sygic dělá hrdého celosvětového lídra v oblasti navigací GPS.